شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

درباره ما

فروشگاه اینترنتی TheiWall

Design your Home by some clicks

فروشگاه اینترنتی TheiWall با پیشینه ای 17 ساله، از تیرماه سال 1398 فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی دکوراسیون داخلی با کادری جوان و پویا آغاز کرده است. نظر به اینکه TheiWall از کادری متخصص و مجرب در زمینه دکوراسیون داخلی و همچنین فروش اینترنتی برخی محصولات دکوراتیو بهره مند است، توانایی همراهی شما مشتریان عزیز در امر خرید را دارا می باشد. مشتریانی که تمایل به خرید محصولاتی چون کاغذ دیواری، پوستر دیواری، موکت ، پارکت، لمینیت، کفپوش، پرده زبرا، پرده های شید تصویری و رنگهای ساختمانی اعم از رنگهای پلاستیک ، روغنی و همچنین اپوکسی های کف ، دیوار و دکوراتیو را دارند، می توانند با بررسی قیمت و مقایسه محصولات اقدام به خریدی آسان نمایند. با توجه به تنوع محصولات ارائه شده در این زمینه ، فروشگاه ما به شما کمک میکند تا با قیمتی مناسب (نسبت به فروشگاه های فیزیکی) انتخاب بهتری در خرید خود داشته باشید و با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه خانه رویایی خود را طراحی کنید.

 

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.